Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ optical glass lenses ] αγώνας 82 προϊόντα.
Customization Supported Optical Glass Lenses with 2x Magnification and AR Coating At 355nm
| Working Wavelength: | 355nm |
|---|---|
| Product Name: | Laser Beam Expander |
| Material: | N-BK7 & UV Fused Silica |
Magnification 3x Optical Glass Lenses for Fiber Coupling or Collimating with AR Coating at 355nm
| Usage: | Fiber Coupling Or Collimating |
|---|---|
| Material: | N-BK7 & UV Fused Silica |
| Damage Threshold : | >5J/cm2, 20ns, 20Hz, @1064nm |
Customized Magnification and Coating 2x Optical Glass Lenses with AR Coating at 355nm
| Magnification: | 2x, 3x, 4x, 5x, 10x, 20x |
|---|---|
| Damage Threshold : | >5J/cm2, 20ns, 20Hz, @1064nm |
| Usage: | Fiber Coupling Or Collimating |
AR Coating At 355nm Optical Glass Lenses for Fiber Coupling Or Collimating Applications
| Product Name: | Laser Beam Expander |
|---|---|
| Coating: | AR Coating At 355nm |
| Material: | N-BK7 & UV Fused Silica |
355nm Working Wavelength Optical Glass Lenses with N-BK7 UV Fused Silica Material and 20x Magnification
| Applications: | Achieving Smaller And Higher Energy Beam Spot In The Laser Processing Applications |
|---|---|
| Working Wavelength: | 355nm |
| Customization: | Supporting Customization |
40 Scratch Dig οπτικοί φακοί γυαλιού Germanium Sapphire Ball φακός σε ενδοσκόπηση
| Ονομασία προϊόντος: | φακός σφαιρών |
|---|---|
| Υπόστρωμα: | οπτικό γυαλί |
| χαρακτηριστικό: | βελτίωση της σύζευξης σήματος μεταξύ ινών, πομπών και ανιχνευτών |
Ελαστικός θόλος οπτικών γυάλινων φακών γρατσουνιών για υποβρύχια φωτογραφία
| Όνομα προϊόντων: | Φακός θόλων |
|---|---|
| Υλικό θόλων: | Οπτικό γυαλί |
| Μέγεθος: | Χαρακτηριστικά 120mm & 180mm, συνήθεια διαθέσιμη |
Unocated Optical Glass Lens Κυλινδρικός φακός UV Fused Silica Sphero
| Ονομασία προϊόντος: | Rod Lens |
|---|---|
| Υλικό: | UV Fused Silica |
| Επιφάνεια: | Επιφάνεια κυλίνδρου Polisehd, Τελικές Επιφάνειες Γείωσης |
Διαστολέας δέσμης σταθερής μεγέθυνσης 355nm οπτικών φακών γυαλιού
| Ονομασία προϊόντος: | Διαστολέας δέσμης λέιζερ |
|---|---|
| Μήκος κύματος εργασίας: | 355nm |
| χαρακτηριστικό: | Υψηλή δύναμη |
Επέκταση δέσμης λέιζερ με μεγέθυνση υψηλής ισχύος 1064nm οπτικών φακών γυαλιού
| Ονομασία προϊόντος: | Διαστολέας δέσμης λέιζερ |
|---|---|
| Μήκος κύματος: | 1064 nm |
| Ενίσχυση: | 2x, 3x, 4x, 5x, 10x, 20x |

